Joanna Joannis Francisci van de Laar

Geboortenaam Joanna Joannis Francisci van de Laar
Geslacht vrouwelijk
Leeftijd bij overlijden minder dan 71 jaren, 6 maanden, 29 dagen

Gebeurtenissen

Gebeurtenis Datum Locatie Beschrijving Bronnen
Geboorte 21 okt 1618 Helmond Geboorte van Joanna Joannis Francisci van de Laar  
Doop 21 okt 1618 Sint-Lambertus, Helmond Doop van Joanna Joannis Francisci van de Laar 1a
Brontekst

eodem die baptisata est Joanna filia
Jois Francisci et Margareta uxoris
suscep Arnoldij ... et Joanna Theodori

Doop (Getuige) 5 apr 1675 Sint-Jans Onthoofdingkerk, Gemert Doop van Joanna Caspari van der Putten 2a
Notitie

Getuigen:
 Daniel Adriaens
 Joanna vidua? Theodori Coolen

Begrafenis voor 20 mei 1690 Gemert Begrafenis van Joanna Joannis Francisci van de Laar 2b
Brontekst

sepulta est Joanna relicta [verlaten]
Theodori Coolen Dorp

Ouders

Verwantschap met hoofdpersoon Naam Geboortedatum Overlijdensdatum Relatie binnen dit gezin (indien niet door geboorte)
Vader Joannes Francisci van de Laergeschat omstreeks 1580
Moeder Margaretha Wijnandi van Amstelgeschat omstreeks 1585
    Zus     Joanna Joannis Francisci van de Laar 25 sep 1616
         Joanna Joannis Francisci van de Laar 21 okt 1618 voor 20 mei 1690
    Broer     Franciscus Joannis van de Laar 11 feb 1621
    Zus     Anna Joannis van de Laar 25 feb 1623
    Broer     Winandus Joannis van de Laar 5 mei 1624
    Broer     Nicolaus Joannis van de Laar 28 dec 1626
    Zus     Maria Joannis van de Laar 11 jul 1629

Gezinnen

Gezin van Reijnerus Reneri van der Putten en Joanna Joannis Francisci van de Laar

Getrouwd Man Reijnerus Reneri van der Putten ( * omstreeks 1600 + voor 1647 )
 
Gebeurtenis Datum Locatie Beschrijving Bronnen
Huwelijk 29 jan 1637 Gemert Huwelijk van Renerus van der Putten en Joanna Joannis Francisci van de Laar 2c
Notitie: 1 (Brontekst)

Die 29 Renerus van den Putte
Diestemienf.. et Joanna filia
Joannis Francisci Helmondani testus
Joannes Henrici Bonenbergs et Lau
rentius Hermani Hogaerts

De bruidegom woont in Diest en
de bruid woont in Helmond.

Notitie: 2 (document)

zie Media (bij hoofdpersoon van deze gebeurtenis)

Notariele akte 1647 Helmond Notariele akte van Reijnerus Reneri van der Putten en Joanna Joannis Francisci van de Laar 3a
Notitie

Jenneken weduwe van Reyner van Putten

Kinderen
Naam Geboortedatum Overlijdensdatum
Maria Reneri van der Putten13 dec 1637na 6 jan 1678
Caspar Ulricus Reneri van der Putten20 mrt 1639voor 22 dec 1696
Joannes Reneri van der Putten25 nov 164031 mrt 1716
Gerardus Reneri van der Putten18 jan 164320 mrt 1703

Gezin van Theodorus Henrici Joannis Simoni Coolen en Joanna Joannis Francisci van de Laar

Getrouwd Man Theodorus Henrici Joannis Simoni Coolen ( * mei 1615 + ... )
 
Gebeurtenis Datum Locatie Beschrijving Bronnen
Ondertrouw 17 mei 1647 Gemert Ondertrouw van Dirk Hendrik Jan Simons Coolen en Joanna Joannis Francisci van de Laar 2d
Brontekst

17 Maij affedati Theodorus Henrici
Joannis Simonis et Joanna Francisci
van Helmont testis Albertus
Strijbos et Theodorus Judoci

Huwelijk 2 jun 1647 Sint-Jans Onthoofdingkerk, Gemert Huwelijk van Theodorus Henrici Joannis Simoni Coolen en Joanna Joannis Francisci van de Laar 2e
Brontekst

2 Junij coniugan sunt Theodorus Henrici
Joannis Simonis et Joanna Francisci
van Helmont, testes Theodorus Judoci
et Albertus Strijbos

Kinderen
Naam Geboortedatum Overlijdensdatum
Gertrudis Theodori Coolen15 jun 164624 feb 1724
Henricus Theodori Coolen23 jul 1647
Margaretha Theodori Coolen19 feb 1649
Joannes Theodori Coolenomstreeks 1651
Elisabeth Theodori Coolenomstreeks 1653
Reinerus Theodori Coolen17 sep 1655
Winandus Theodori Coolen25 okt 1657

Media

×
1/1 - 16370129 HUW Reijnerius vd Putten & Joanna Joannis Franciscus

Kenmerken

Type Waarde Notities Bronnen
Relatie tot Sophia Felicia Vermeulen 3 maal stambetovergrootmoeder (12 generaties)
 

Stamboom

  1. Joannes Francisci van de Laer
    1. Margaretha Wijnandi van Amstel
      1. Joanna Joannis Francisci van de Laar
      2. Joanna Joannis Francisci van de Laar
        1. Reijnerus Reneri van der Putten
          1. Maria Reneri van der Putten
          2. Caspar Ulricus Reneri van der Putten
          3. Joannes Reneri van der Putten
          4. Gerardus Reneri van der Putten
        2. Theodorus Henrici Joannis Simoni Coolen
          1. Gertrudis Theodori Coolen
          2. Henricus Theodori Coolen
          3. Margaretha Theodori Coolen
          4. Joannes Theodori Coolen
          5. Elisabeth Theodori Coolen
          6. Reinerus Theodori Coolen
          7. Winandus Theodori Coolen
      3. Franciscus Joannis van de Laar
      4. Anna Joannis van de Laar
      5. Winandus Joannis van de Laar
      6. Nicolaus Joannis van de Laar
      7. Maria Joannis van de Laar

Bronreferenties

  1. DTB Helmond
      • Bladzijde: Dopen 1614-1632 pag scan 33
  2. DTB Gemert
      • Bladzijde: DTB DopenGemeentearchief GEMERT-BAKEL, Bron: boek, Deel: 38, Periode: 1661-1676, Gemert, archieftoegang 8044, inventarisĀ­numĀ­mer 38, 5 april 1675, Rooms-Katholiek doopboek 1661-1676, folio 321
      • Bladzijde: Begraven 1678-1718 scan 39
      • Bladzijde: Huwelijken 1625-1639 pag 26 scan 198
      • Bladzijde: Huwelijken 1639-1652 scan 354
      • Bladzijde: Huwelijken 1639-1652 scan 378
  3. RHCE
      • Bladzijde: NTI-15158-0012C Index op het notarieel archief van Helmond, notaris Daniel Wijtvelt 045